Kategorie

Katalog

Informacja

Kamery IP - sieciowe

Tutaj znajduje się 121 produktów.
Obrotowa kamera IP

Inwestujemy w nowoczesne urządzenia renomowanych producentów i w związku z tym jesteśmy w stanie polecić Państwu nowoczesne kamery IP, które dzięki swojej niezawodności oraz uniwersalności zastosowania, spełniają największe oczekiwania w różnych obiektach – zarówno prywatnych, jak również użyteczności publicznej.

Czym wyróżniają się sprzęty dostępne w tej kategorii? Przede wszystkim posiadają doskonałe parametry, dzięki czemu ich użytkownicy otrzymują doskonałą jakość obrazu. Wysoka rozdzielczość, a także niewielkie rozmiary powodują, że sprzęty mogą być sposobem na ochronę prywatnego obiektu, dzieci pozostających w domu, sklepu i wielu innych. Ogromną zaletą, która wyróżnia kamery IP na tle innych jest to, że przy pomocy specjalistycznego oprogramowania można sterować nimi za pomocą urządzeń mobilnych, z każdego miejsca na świecie i tym samym kontrolować sytuację w danym miejscu, dzięki obrazowi wyświetlanemu na ekranie komputera czy telefonu.

Trwałość, funkcjonalność i kompaktowe rozmiary sprawiają, że oferowane kamery IP zyskały ogromną popularność, zabezpieczając już obiekty na całym świecie. Zapraszamy do sprawdzenia rozwiązań oferowanych przez nas, które posiadają zróżnicowane parametry techniczne oraz funkcje.

Bemar Beata Bednarz, ul. Góralska 20A, 81-511 Gdynia, Polska, Tel: (+48) 730 522 511 , E-mail: biuro@bemar-system.pl URL: bemar-system.pl