Dysk twardy WD Red WD20EFRX 2TB 64MB SATAIII IntelliPower

Dysk twardy WD Red WD20EFRX 2TB 64MB SATAIII IntelliPower

Wszystkie produkty Western Digital

Więcej informacji

Dysk twardy WD Red WD20EFRX 2TB 64MB SATAIII IntelliPower

Pierwszy na świecie dysk twardy zaprojektowany specjalnie dla systemów NAS do użytku domowego i w małych firmach. Dyski WD Red zostały specjalnie zaprojektowane i poddane testom zgodności w wymagających środowiskach pracy ciągłej 24x7, odpowiadającym systemom NAS w domach i małych biurach. NASware – zaawansowana technologia firmware wbudowana w każdy dysk twardy WD Red umożliwia bezproblemową integrację, dobrą ochronę danych i optymalną wydajność systemów pracujących w środowisku NAS i RAID. Obniż koszty rachunków elektrycznych i emisję dwutlenku węgla stosując dyski twarde WD Red. Innowacyjna technologia zmniejsza zużycie energii i obniża temperaturę roboczą, co pozwala uzyskać bardziej niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie dla środowisk NAS o ciągłej dostępności 24x7.

Twój system NAS jest zawsze dostępny, zastosowanie dysków twardych o wysokiej niezawodności ma tu kluczowe znaczenie. Uzyskując o 35% lepszy wskaźnik MTBF w porównaniu ze standardowymi dyskami twardymi, WD Red został tak zaprojektowany i wykonany, aby zapewnić bardziej niezawodne i wydajne rozwiązanie. Nasza udoskonalona technologia dwupłaszczyznowej kontroli wyważenia znacznie poprawia całkowitą wydajność i niezawodność dysku. Niewłaściwie wyważone dyski twarde mogą wytwarzać nadmierne drgania i hałas w systemach wielodyskowych, mogą mieć krótszy czas eksploatacji i cechować się spadkiem wydajności w trakcie eksploatacji. Zaprojektowany i przetestowany szczególnie dla systemów NAS z 1-5 dyskami do stosowania w domach i małych biurach.

Reklamując sprzęt bezpośrednio przez stronę Western Digital można skorzystać z 3-letniej gwarancji producenta.


Specyfikacja

Seria WDRed
Rodzaj dyskuNAS
Seria SegateNie
Typ dyskuHDD
Format szerokości3,5 cala
Typ napęduWewnętrzny
Pojemność dysku2 TB
Interfejs dyskuSerial ATA 600
Prędkość obrotowaIntelliPower
Bufor64 MB
Poziom hałasu23/24 dBa (Idle/Seek)
Transfer zewnętrzny 145 MB/s
Transfer wewnętrzny 6 Gb/s
Gwarancja
12 miesięcy dla firm
24 m-c dla osób fizycznych

Opinie o produkcie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Bemar Beata Bednarz, ul. Góralska 20A, 81-511 Gdynia, Polska, Tel: (+48) 730 522 511 , E-mail: biuro@bemar-system.pl URL: bemar-system.pl